
Люстра на две лампочки потолочная поворотная чорная в стиле хай тек 11705/2
1 865 ₴
- Готово к отправке
+380 (68) 503-51-70
менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра в стилі Хай-Тек на дві лампи. Підходить для кухні, коридора, кімнати та інших приміщень. Корпус виготовлений з металу, плафон- скло. Світильник високої якості. Плафони розташовані на поворотних механізмах, що дозволяє регулювати світловий потік в потрібному напрямку. Патрон керамічний. Дана люстра стане гарним доповненням та зможе достойно завершити загальну картину вашого дизайну інтер’єру.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 46 см |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 46 см |
| Высота | 25 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип цоколя | E27 |
| характеристика | |
| Кількість ламп | 2 |
| Виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Колір корпуса | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 865 ₴


