
Люстра потолочная в стиле лофт Фортуна/6
995 ₴
- Готово к отправке
+380 (68) 503-51-70
менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра в стилі Лофт на шість ламп. Підходить для кухні, коридора, кімнати та інших приміщень. Корпус виготовлений з металу. Світильник високої якості. Ручна робота. Провода відповідають нормам ДСТУ. Дана люстра стане гарним доповненням та зможе достойно завершити загальну картину вашого мінімалістичного рішення в оформленні інтер’єру. Люстра підкреслить простоту та практичність будь-якого приміщення: дому, квартири, офісу, кав’ярні, майстерні та інше… Лампи до даної люстри в комплект не входять.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Количество источников света | 6 |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип крепления | Планка |
| Производитель | Guris |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
| Диаметр | 70 см |
| Высота | 22 см |
| Диаметр потолочной чаши | 100 см |
| характеристика | |
| Кількість ламп | 6 |
| Виробник | Україна |
| Матеріал корпуса | метал |
| Колір корпуса | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴
