
Люстра потолочная на одну лампочку с деревяным плафоном коричнево бежевая Ілюзія/1
1 350 ₴
- Готово к отправке
+380 (68) 503-51-70
менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстри серії Ілюзія виконані способом поєднання металевих, дерев’яних і мдф елементів. Плафони в них подвійні: зовнішній виготовлений з дерева, а внутрішній зі скла, що додає світильнику неймовірної оригінальності і індивідуальності. Широка кольорова гама допоможе цим люстрам ідеально влитись у ваш дизайн. Світильники є стелевими. Вони виконані способом ручної роботи. Дана люстра є досить оригінальною і зможе принести тепло,яскравість і затишок у ваш дім, офіс та ін. …
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл, дерево |
| Тип цоколя | E27 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Цвет плафона | Белый |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Диаметр | 20 см |
| Высота | 23 см |
| характеристика | |
| Матеріал плафона | скло+дерево |
| Колір корпуса | чорний, білий, коричневий, бежевий |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴

