Дані люстри виконані способом поєднання металевих частин різних кольорів . Плафони в них виготовлені зі скла,а корпус металевий.. Широка кольорова гама допоможе цим люстрам ідеально влитись у ваш дизайн. Світильники можуть бути, як потолочні, так і підвіси(висячі), при чому, довжина підвісів може регулюватися по-висоті. Що, в свою чергу дасть змогу підібрати люстру під висоту вашого приміщення. Довжину підвісів можна замовити будь-яку. Дана люстра принесе тепло,яскравість і затишок у ваш дім, офіс та ін. …
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип цоколя | E27 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Цвет плафона | Белый |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 17 см |
| Диаметр | 17 см |
| Высота | 60 см |
| характеристика | |
| Колір корпуса | чорний, білий, коричневий, бежевий |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴

