Дані світильники виконані способом поєднання металевих частин різних кольорів . Плафони в них виготовлені зі скла,а корпус металевий.. Широка кольорова гама допоможе цим бра ідеально влитись у ваш дизайн. Дані бра принесуть тепло,яскравість і затишок у ваш дім, офіс та ін. …
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип цоколя | E27 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| характеристика | |
| Колір корпуса | чорний, білий, коричневий |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴

