
Люстра подвес деревянная на один плафон черная Підвіс Токіо/1
1 150 ₴
- Готово к отправке
+380 (68) 503-51-70
менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстри даної серії виготовлені з дерева, способом ручної роботи. Світильники виглядають дуже оригінально і індивідуально. Широка кольорова гама допоможе цим люстрам ідеально влитись у ваш дизайн. Світильники можуть бути, як потолочні, так і підвіси(висячі), при чому, довжина підвісів може регулюватися по-висоті. Що, в свою чергу дасть змогу підібрати люстру під висоту вашого приміщення. Довжину підвісів можна замовити будь-яку. Дана люстра принесе тепло,яскравість і затишок у ваш дім, офіс та ін. …
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | дерево |
| Тип цоколя | E14 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Цвет плафона | Белый |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
| Диаметр | 14 см |
| Высота | 65 см |
| характеристика | |
| Матеріал плафона | скло+дерево |
| Колір корпуса | чорний, коричневий, натуральний. |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴




