
Люстра потолочная на одну лампочку деревянная коричневая бежевая Токіо/1
650 ₴
- Готово к отправке
+380 (68) 503-51-70
менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстри даної серії виконані способом поєднання металевих і дерев’яних елементів. Плафони в них подвійні: зовнішній виготовлений з дерева, а внутрішній зі скла, що додає світильнику неймовірної оригінальності і індивідуальності. Широка кольорова гама допоможе цим люстрам ідеально влитись у ваш дизайн. Світильники можуть бути, як потолочні, так і підвіси(висячі), при чому, довжина підвісів може регулюватися по-висоті. Що, в свою чергу дасть змогу підібрати люстру під висоту вашого приміщення. Довжину підвісів можна замовити будь-яку. Дана люстра принесе тепло,яскравість і затишок у ваш дім, офіс та ін. …
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Натуральное дерево |
| Материал каркаса | натуральное дерево, металл |
| Тип цоколя | E27 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет арматуры (основания) | Коричневый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Цвет плафона | Коричневый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Диаметр | 12 см |
| Высота | 16 см |
| характеристика | |
| Матеріал плафона | скло+дерево |
| Колір корпуса | чорний, коричневий, натуральний. |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴

