
Люстра стельова на одну лампу в стилі флористика Гала, коричнева
650 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Guris |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Діаметр | 20 см |
| Висота | 29 см |
| характеристика | |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
