
Плафон для люстр стекляний матовий білий Куб (8х8)
250 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Плафон |
| Форма | Куб |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Колір | Білий |
| Структура плафона | Цілісна |
| Область застосування | Для домашнього освітлення, Для промислового освітлення, Для офісно-торгового освітлення |
| Цоколь | E27 |
| Тип поверхні | Матова |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Діаметр | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
