
Люстра стелева Міленіум перфорація/4
2 050 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 68 см |
| Діаметр | 68 см |
| Висота | 18 см |
| характеристика | |
| Колір корпусу | чорний, білий, коричневий, бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴
