
Настільна лама з абажуром металева біла Ажур
1 150 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Ажур виготовлена з металу. Може бути коричневого, білого або чорного кольору. Абажур- ткань. Ця лампа має шикарну й індивідуальну зовнішність. Її оригінальний дизайн обов'язково стане солідною прикрасою вашої кімнати або іншого момощення, у якому ви її встановите, а також лампа може стати солідним і "дорогим" подарунком кому-небудь. Габаритні рамери: висота 43 см, ширина (діаметр) 33 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Діаметр | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
