
Люстра на п'ять плафонів стельова металева коричнева в стилі флористики Троянда
2 135 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильники серії Троянда виготовлені способом ручної роботи. Плафони в них скляні, а корпус металевий. Широка колірна гама допоможе цим люстрам ідеально влитися у ваш дизайн. Ця люстра принесе тепло, яскравість і затишок у ваш дім, офіс та ін.... діаметр люстри 70 см, висота 19 см. колір корпусу може бути білим або коричневим.1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло алебастр |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квітка |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 см |
| Діаметр | 70 см |
| Висота | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135 ₴





