
Плафон скляний матовий білий із коричневою вставкою Косичка
300 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Плафон |
| Форма | Конус |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Тип патрона | Гвинтовий |
| Колір | Білий |
| Структура плафона | Цілісна |
| Область застосування | Для домашнього освітлення, Для промислового освітлення, Для офісно-торгового освітлення |
| Цоколь | E27 |
| Тип поверхні | Матова |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Діаметр | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




