
Люстра на чотири лампочки стельова коричнева Оскар/4
2 595 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дані люстри иготовлены способом поєднання металевого корпусу з елементами МДФ раних квітів. Світильники виготовлені способом ручної роботи. Плафони у них скляні, а корпус металевий. Широка кольорова гама допоможе цим люстр ідеально влится в ваш дизайн. Світильники є стельовими. Дана люстра принесе тепло, яскравість і затишок у ваш будинок, офіс і ін. Розмір плафона 8смх8см, тип цоколя - Е14.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | МДФ, Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 18 см |
| характеристика | |
| Колір корпусу | чорний, білий, коричневий, бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴


