
Люстра стелева на один плафон 3280/1 коричнева
750 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 503-51-70
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Діаметр | 23 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 700 г |
| Діаметр стельової чаші | 130 см |
| характеристика | |
| Колір корпусу | чорний, білий, коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴





